İthalatçılara ve İhracatçılara sınıflandırma, ihracat ve ithalat belgeleri, gerekli lisans tipi, kayıt tutma ve ticaret anlaşması tarifeleri gibi karmaşık kontrollü süreçler boyunca rehberlik etmek için kapsamlı danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.
Tedarikçi seçimi, sözleşme görüşmesi, uygun nakliye şartları, taşıyıcı ve rota seçimi, gümrükleme, depolama ve dağıtımın yanı sıra şirketiniz için ithalat ve ihracatın her yönü hakkında tavsiyelerde bulunuyoruz.
Ayrıca, aşağıdaki hizmetleri güvence altına almak için rehberlik ve uzmanlığımızı gerektiren kişi veya firmalarla da yakın bir şekilde çalışıyoruz:
Gümrükleme, Nakliye Hizmetleri, Mağazacılık Hizmetleri, Dış Kaynak Hizmetleri, Depolama Hizmetleri, Uluslararası Nakliye Hizmetleri, Kapıdan Kapıya Hizmetler, Paketleme Hizmetleri, Kurye Hizmetleri, Depolama Hizmetleri, Lojistik Danışmanı, Tedarik Zinciri Yönetimi, Dökme Yük Kargoları, ODC Kargo, Gemi Kiralama ve Proje Kargoları.
İthalat ve ihracat işleminizi en başından itibaren doğru bir şekilde kurmanıza yardımcı olabilir ve gecikmeleri önlemenize yardımcı olabiliriz ve şirketinize küresel pazarlarda rekabet etmek için ihtiyaç duyduğunuz avantajı sağlayan tedarik zincirinizi kolaylaştırabiliriz. Danışmanlık hizmetimiz aracılığıyla, kuruluşunuzla el ele çalışacak, tüm acil sorularınızı yanıtlayacağız ve şirketinize küresel olarak genişleme güveni sağlamak için iş süreçlerinizde karşılaşabileceğiniz her türlü zorluğa çözüm sağlayacağız

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?